Biz Kimiz?

Tüm Seyahatleriniz İçin tatilmarmaris.com'i Seçin

Tüm turlar hakkında bilgi alabileceğiniz ekibimiz sizlere en iyi fiyat garantisi vermekten mutluluk duyacaktır.

Müşteri Memnuniyeti
0%
Fiyat Memnuniyeti
0%

Misyonumuz

 Firmamızın aktif internet sitesinden, dilediğiniz turu inceleyebilir, iletişim kanallarından profesyonel satış ekibimize ulaşabilirsiniz. Tüm turlar hakkında bilgi alabileceğiniz ekibimiz sizlere en iyi fiyat garantisi vermekten mutluluk duyacaktır.

Sizlere sunmuş olduğumuz iletişim kanallarından herhangi biriyle bizlere ulaşabilir, ayrıntılı bilgi sahibi olduktan sonra, rezervasyonunuzu yapabilirsiniz. 

Biletlendirme ve Ödeme

Sizlere sunmuş olduğumuz iletişim kanallarından herhangi biriyle bizlere ulaşabilir, ayrıntılı bilgi sahibi olduktan sonra, rezervasyonunuzu yapabilirsiniz. Rezervasyon onayınız belirtmiş olduğunuz mail adresine veya telefonunuza mesaj olarak gelecektir. Bu aşamaya kadar internet üzerinden kredi kartı veya farklı bir şekilde ödeme yapmanıza gerek yoktur. Ödemelerinizi, tur gününde rehber arkadaşlarımıza yapabilirsiniz.

Promosyonlar ve İndirim

Firmamız sezonun koşullarına göre çeşitli promosyonlar sunmaktadır.İnternet sitemizden 1 tur alana 1 tur bedava ve 3 tur alana 2 tur bedava şeklinde olan promosyonumuzda seçebileceğiniz ücretsiz turlarımız;  Türk Hamamı&SPA’da masaj dahil ücretsiz servis, Tekne ile gece turu(Ücretsiz akşam yemekli)  veya ücretsiz panaromik şehir turu şeklindedir.

Hakkımızda

Hakkımızda

35 yılı aşkın tecrübesi ile Türkiye genelinde hizmet veren firmamız Haco Tour 2755 Lisans Numarası ile Turizm Seyahat Acentalar Birliği üyesidir.
Biletlendirme

Biletlendirme

Sitemizde, dilediğiniz iletişim kanallarından biriyle iletişime geçip rezervasyonunuzu yapabilirsiniz.Onayınız kısa mesaj olarak iletilecektir.
Ödeme

Ödeme

Firmamız katılacağınız turlarla ilgili hiçbir ön ödeme talep etmez. Ücretlerinizi ofisimize veya tur görevli personeline ödeyebilirsiniz.
Memnuniyet

Memnuniyet

tatilmarmaris.com olarak müşteri memnuniyetini ilk önceliğimiz olduğunu bilmenizi isteriz. Şikayetlerinizi İletebilirsiniz.