Hakkımızda

35 yılı aşkın tecrübesi ile Türkiye genelinde hizmet veren firmamız Haco Tour 2755 Lisans Numarası ile Turizm Seyahat Acentalar Birliği üyesidir.

Biletlendirme

Sitemizde, dilediğiniz iletişim kanallarından biriyle iletişime geçip rezervasyonunuzu yapabilirsiniz.Onayınız kısa mesaj olarak iletilecektir.

Adsız_tasarım__64_-removebg-preview

Ödeme

Firmamız katılacağınız turlarla ilgili hiçbir ön ödeme talep etmemektedir. Ücretlerinizi ofislerimizde veya tur görevli personeline ödeyebilirsiniz.

Marmaris Tekne Turları

.

Marmaris’in her biri diğerinden farklı güzellikler barındıran eşsiz koylarının, esrarengiz deniz mağaralarının, balıkları rahatlıkla görebileceğiniz kadar berrak mavi yeşil sularının tadını çıkarmak istiyorsanız işte size fırsat. Yeşil Denizi, dünyaca ünlü tatil beldesi Turunç’u, kristal suları ile Kumlubük’ü, Akvaryum Koyunu, Fosforlu Mağara’yı, adı gibi cennet olan Cennet Adası’nı ve Marmaris’in daha birçok güzelliklerini görebileceğiniz, gün boyu denizin ve güneşin keyfine süreceğiniz  bir gün vaat ediyoruz.

Eğlence ve rahatlamayı bir arada bulabileceğiniz teknemizde, konforlu dinlenme alanları, kişi sayısına göre düzenlenmiş şezlonglar, 4 adet WC, 2 adet duş ünitesi, içeceklerinizi rahatça temin edebileceğiniz 2 adet bar bulunmaktadır. Son derece deneyimli bir ekiple  faaliyet gösteren teknemizde, yüzme bilmeyenler için can yelekleri ve suyun altının da tadını çıkarmak isteyen misafirlerimiz için şnorkel ve maske bulunmaktadır.

Dileyen misafirlerimiz, alt katta, ılık esen rüzgarın ve içeceklerinin tadını çıkarırken, dileyenler de, üst katta güneşin, müziğin ve sürpriz partilerin keyfine varabilir. Her şey dahil konsepti ile çalışan teknemizde, sınırsız yerli soğuk ve sıcak içeceklerin keyfini çıkaracak, konforun, güler yüzlü hizmetin, sağlıklı ve güvenli bir turun tadına varacaksınız.

Sizlerin konakladığı lokasyona göre saat 09.30 -10.00 arasında şirketimize ait araçlarla tekneye ulaşımınızı sağlayacağız. Dolu dolu geçecek yaklaşık 7 saatlik turumuz 10.30’da başlıyor. Kumlubük’e hareket edeceğiz. 40 dakikalık yüzme molasından sonra yeni hedefimiz, Cennet Adası’nın arkasında bulunan Kızıl Kum Plajı placak.

Daha sonra, sırası ile Fosforlu Mağara, Akvaryum Koyu ve son olarak Balık Çiftliğini ziyaret edeceğiz. 16.45’de şirketimize ait iskeleye yanaşıp, sizleri almış olduğumuz noktalara ulaşımlarınızı sağlıyacağız.

Kurumsal

Hizmetlerimiz

Sözleşmeler

rım_Kopyası__2_-removebg-preview

İletişim