Marmaris’te Gece Hayatı

Marmaris Gece Hayatı

Marmaris Barlar Sokağı

Marmaris Barlar Sokağı, özellikle yaz sezonunda oldukça hareketli olup gayet büyük ve eğlenceli mekanları bünyesinde bulunduran bir sokaktır. Yaz tatillerinin vazgeçilmez destinasyonlarından biri olan Marmaris; sadece denizi, tarihi dokusu, doğal güzellikleri ile değil gece hayatı ile de oldukça hareketli ve dikkat çekicidir. Gece eğlencelerine dair Marmaris’te sayısız disko, kulüp, canlı müzik bar ve kafelerin yanı sıra karaoke dans barları da bulunmaktadır.

Marmaris’in merkezinden sahil yolu boyunca barlar sokağı tarafına doğru ilerledikçe Marmaris gece hayatının merkezinin burası olduğunu hemen anlarsınız. Marmaris’e tatil için gelen turistlerin akşam vakitlerini değerlendirebileceği birçok bar ve diskonun bulunduğu sokakta sabahın ilk ışıklarına kadar eğlenmek mümkün. Marmaris Barlar Sokağı’nda yer alan mekanlar genellikle büyüktür. Sokaktaki bazı barlar damsız almamaktadır, bazı mekanlara ise girişte para vermeniz yeterlidir. Bu daracık sokakta sıralanmış olan kulüpler, diskolar ve diğer eğlence mekanları sabah saat 04.00’a kadar açık olup hizmet vermektedir.

Uzunyalı

Uzunyalı plajı boyunca sıralanan bir sürü disco, bar,pub,cafe,restorant,canlı müzik ve animasyon sunan çok farklı mekanlar var. Bu bölgeyi daha çok Marmaris’te otellerde kalanlar kullanıyor. Bu bölgenin bir avantajı da çok sayıda dönerci ve kumpir satan dükkanların olmasıdır. Uzunyalı bölgesine gidenler genellikle çok memnun kalıyor. Yalnız bu bölge biraz pahalı olabilir.